Subaru All Models 2013-2021 Smart Key Remote Shell 3+1 Buttons Aftermarket Brand
SKU: TL35279
$8.50
Add to Cart
Add to Cart
Shipping Advisory: We sincerely apologize for possible shipment delays due to current tensions in the Middle East, particularly affecting operations in the UAE. Please rest assured that your package will arrive intact and accurate when received. We appreciate your patience.

4D Chip FT21-5801D
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Auto Start Button | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 4 |
| Lonsdor Remote Type | Smart Remote and PCB |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID 4D |
| OEM Part Number | FT21-5801D |
| Status | Aftermarket Brand |
| Weight | 0.045 kg |
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Auto Start Button | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 4 |
| Lonsdor Remote Type | Smart Remote and PCB |
| Frequency | 433MHz |
|---|---|
| Transponder Chip | ID 4D |
| OEM Part Number | FT21-5801D |
| Status | Aftermarket Brand |
| Weight | 0.045 kg |
PLEASE NOTE: All keys lost for RSK-SUB keys can be done with LONSDOR or ABRITES