TL22501

Genuine Hyundai GRAND STAREX H1 2015 2018 Flip Key Remote P/N: 95430-4H400
433MHz 2 Buttons FCC ID: OKA-420T ID 46 PCF7936A Hitag 2 Compatible P/N: 95430-4H300
SKU: TL22501
MPN: 95430-4H400, 95430-4H300
Categories
Brands
$52.50
Min 1
Accessories
Specifications
| Battery Type | CR2032 |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 2 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID 46, PCF7936A, and Hitag 2 |
| FCC ID | OKA-420T |
| OEM Part Number | 95430-4H400 and 95430-4H300 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
| Battery Type | CR2032 |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 2 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID 46, PCF7936A, and Hitag 2 |
| FCC ID | OKA-420T |
|---|---|
| OEM Part Number | 95430-4H400 and 95430-4H300 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
Compatibility2 Vehicles
| Brand | Model | Year (From–To) |
|---|---|---|
| Hyundai | GRAND STAREX | 2015–2018 |
| Hyundai | H1 | 2015–2018 |
Brand New Hyundai H1 2016-2020 Genuine Flip Remote Key 2 Buttons 433MHz 95430-4H400 95430-4H300, FCCID: OKA-420T
New Brand Manufacturer Hyundai with ITEM CODE TL22501 Genuine/OEM ManufacturerWhat Manufacturer Part Number? 95430-4H400 / 95430-4H300, 95430-4H300
How many buttons are in the key? 2 BUTTONS
What is PART NUMBER? 95430-4H400 95430-4H300
and Frequency 433 MHz and Color Black
is Remote Blade? Not Included
FCC ID OKA-420T(TQ-TP) and Weight 75 g and TRANSPONDER CHIP 7936A


