TL33040

Honda Accord Head Key Remote 2008 2012 P/N: 72147-TAO-W2 433MHz
2 Buttons FCC ID: 5WK49309 04 ID 46 Aftermarket
SKU: TL33040
MPN: 72147-TAO-W2
Categories
Brands
$20.79
Min 1
Specifications
| Panic Button | No |
|---|---|
| Buttons | 2 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID 46 |
| FCC ID | 5WK49309 04 |
| OEM Part Number | 72147-TAO-W2 |
| Status | Aftermarket Brand |
| Remote Type | Head Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Buttons | 2 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID 46 |
| FCC ID | 5WK49309 04 |
| OEM Part Number | 72147-TAO-W2 |
|---|---|
| Status | Aftermarket Brand |
| Remote Type | Head Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
Compatibility1 Vehicles
| Brand | Model | Year (From–To) |
|---|---|---|
| Honda | Accord | 2008–2012 |
