TL33572

Genuine Hyundai I30 IX20 2014 2019 Smart Proximity Remote Key P/N: 95440-A5110
433MHz 3 Buttons FCC ID: SVI-MDFGEC0 ID 46 PCF7952A Hitag 2
SKU: TL33572
MPN: 95440-A5110
Categories
Brands
$103.93
Min 1
Accessories
Specifications
| Battery Type | CR2032 |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID 46, PCF7952A, and Hitag 2 |
| FCC ID | SVI-MDFGEC0 |
| OEM Part Number | 95440-A5110 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
| Battery Type | CR2032 |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID 46, PCF7952A, and Hitag 2 |
| FCC ID | SVI-MDFGEC0 |
|---|---|
| OEM Part Number | 95440-A5110 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
Compatibility2 Vehicles
| Brand | Model | Year (From–To) |
|---|---|---|
| Hyundai | I30 | 2014–2017 |
| Hyundai | IX20 | 2015–2019 |

