TL32752

Genuine Ford Edge Explorer Smart Proximity 2017 2019 P/N: HS7Z-15K601-E
868MHz 4 Buttons ID49 HITAG PRO PCF7953V
SKU: TL32752
MPN: HS7Z-15K601-E
Categories
Brands
$47.00
Min 1
Accessories
Specifications
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 868MHz |
| Transponder Chip | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| OEM Part Number | HS7Z-15K601-E |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.04 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 868MHz |
| Transponder Chip | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
|---|---|
| OEM Part Number | HS7Z-15K601-E |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.04 kg |
Compatibility2 Vehicles
| Brand | Model | Year (From–To) |
|---|---|---|
| Ford | Edge | 2017–2019 |
| Ford | Explorer | 2017–2019 |
Ford Expedition 2018 Original Smart Key Remote 4 Button 868MHz
Smart Remote Key From Manufacturer Ford Expedition 2018 with Item Code: TL32752 and Frequency 868 MHzwith Buttons 4 and is KEYLESS-GO
PART NUMBER: HS7Z-15K601-E and COLOR: Black
No Panic and Not Included Remote Blade

