TL35610

Dodge RAM 1500 TRX 2019 2020 Smart Proximity Remote Key 433MHz
6 Buttons FCC ID: OHT4882056 PCF7939MA ID4A HITAG AES PCF7961M Original Board China Cover
SKU: TL35610
Categories
Brands
$46.50
Min 1
Accessories
Specifications
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 6 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | PCF7939MA and ID4A HITAG AES PCF7961M |
| FCC ID | OHT4882056 |
| Status | Original Board China Cover |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.05 kg |
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 6 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | PCF7939MA and ID4A HITAG AES PCF7961M |
|---|---|
| FCC ID | OHT4882056 |
| Status | Original Board China Cover |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.05 kg |
Compatibility1 Vehicles
| Brand | Model | Year (From–To) |
|---|---|---|
| Dodge | RAM 1500 TRX | 2019–2020 |

