TL36259

BMW CAS4 Smart Proximity Remote Key 315MHz 4 Buttons PCF7953P
ID49 HITAG PRO PCF7953V Original Board China Cover
SKU: TL36259
Categories
Brands
$15.00
Min 1
Specifications
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Keyless Go | Yes |
| CONDITION | new |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 315MHz |
| Transponder Chip | PCF7953P and ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| Status | Original Board China Cover |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Keyless Go | Yes |
| CONDITION | new |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 315MHz |
|---|---|
| Transponder Chip | PCF7953P and ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| Status | Original Board China Cover |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
BMW CAS4 Smart Key Remote 4 Buttons 315MHz PCF7945P-ID49 Chip Original Board with China Cover - Board 04
